Wizyt: 15879

Cermag

Pomysł na łazienkę z CERMAGIEM

Telefon 71 782 00 11
Faks 71 782 00 32
E-mail sekretariat@cermag.com.pl

Adres Strzegomska 38-40 , 53-611 Wrocław

Cermag od ponad 25 lat sprzedaje „POMYSŁY NA ŁAZIENKĘ”. Inspiruje, projektuje, doradza. Zgromadzona przez ostatnie dziesięciolecia wiedza z zakresu aranżacji łazienek i salonów kąpielowych pozwala firmie dobrać idealne rozwiązanie do każdego wnętrza. Profesjonalni Doradcy Klienta chętnie podzielą się doświadczeniem i pomogą wybrać spośród kilkunastu tysięcy produktów zgrupowanych w trzech branżach: płytki... Czytaj dalej

Cermag od ponad 25 lat sprzedaje „POMYSŁY NA ŁAZIENKĘ”. Inspiruje, projektuje, doradza. Zgromadzona przez ostatnie dziesięciolecia wiedza z zakresu aranżacji łazienek i salonów kąpielowych pozwala firmie dobrać idealne rozwiązanie do każdego wnętrza.

Profesjonalni Doradcy Klienta chętnie podzielą się doświadczeniem i pomogą wybrać spośród kilkunastu tysięcy produktów zgrupowanych w trzech branżach:

  • płytki ceramiczne i kamienne
  • artykuły i urządzenia wyposażenia łazienek
  • budowlane materiały wykończeniowe i dekoracyjne

Dostawcami Cermagu są czołowi producenci nie tylko z Polski, ale również z krajów europejskich: głównie z Włoch, Hiszpanii i Niemiec, jak również bardzo dynamicznie rozwijający się i najnowocześniejsi producenci z Chin.

Oferta produktowa, to przekrój najnowszych technologii, najciekawszych propozycji designerskich z całego świata i nowoczesnych trendów architektonicznych. Cermag spełnia marzenia wszystkich klientów, dostarczając im najnowsze kolekcje najpopularniejszych światowych stylistów, takich jak: Laura Biagiotti, Starck, Joop, Kenzo, Maciej Zień, najbardziej znanych, zagranicznych producentów takich jak: Imola, Casalgrande, Porcelanosa, Villeroy&Boch oraz tradycyjnych, polskich marek: Paradyż, Tubądzin, Nowa Gala, Koło, Roca.

Zgodnie z filozofią biznesową Cermag jest otwarty na potrzeby klientów. Wsłuchując się w opinie, rozwija współpracę z architektami i rzemieślnikami. Firma dostarcza nie tylko produkty, ale przede wszystkim pomysły aranżacji wnętrza, począwszy od kreatywnego projektu, aż po profesjonalne, najwyższej jakości wykonanie.

W salonach sprzedaży firma stworzyła szeroki wachlarz gotowych aranżacji, a sprzedawcy podzielą się z klientem swoją wiedzą i doświadczeniem, które są niezbędne do stworzenia wymarzonych łazienek, ceramicznych ścian i podłóg, tarasów, elewacji, schodów itp. Cermag jest dla swoich klientów kompetentnym i godnym zaufania partnerem. Najważniejsza dla firmy jest opinia klienta, dlatego systematycznie firma poddaje się ocenie poprzez badanie poziomu satysfakcji klienta.

Pomysł na łazienkę z CERMAGIEM

Zwiń